Özel Arce Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Arce Diyaliz Merkezi, Balıkesir ilimizin Bandırma ilçesinde bulunan Özel Arce Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Ayyıldız Tepe Mh. Erdek Yolu Cd. No:116 adresinde bulunan Özel Arce Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (266) 714-1428 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Arce Diyaliz Merkezi Hakkında

Diyaliz Merkezimiz Balıkesir İlinin Bandırma İlçesinde Yaklaşık olarak 11 senedir faaliyet göstermektedir. Kurulduğumuz tarihten bu zamana tüm böbrek yetmezliği problemlerinizde sizlerin yanında olan Özel Arce Diyaliz Merkezi, hizmet değerini arttırarak hep daha iyiyi hedefleyerek, hizmetine devam etmektedir. Üstün hizmet anlayışı ışığında, birinci önceliğimiz hastalarımızın beklenti ve tatminiyetini en üst düzeyde tutmaktır. Bu amaca ulaşmak için Hasta Memnuniyeti Ölçümleri sürekli olarak olarak yapılmakta ve bilgi-işlem ortamına aktarılarak değerlendirmeye alınmaktadır.

Özel Arce Diyaliz Merkezi Randevu

Hemodiyaliz makinelerimiz Fressenius marka 4008 B – 4008 S – 4008 S Klasik Modelleridir. Diyalizör olarak hasta vücuduna en uygun ve en kaliteli sentetik polisülfon diyalizörler kullanılmaktadır.Hastanın aylık tahlili sonucu ihtiyaç halinde high-flux diyalizörler kullanılmaktadır. Hastalarımızın sağlığı için hiçbir maliyetten kaçınılmamaktadır.

Özel Arce Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Arce Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Arce Diyaliz Merkezi, Balıkesir ili Bandırma ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Arce Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Arce Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Arce Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Arce Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (266) 714-1428

Özel Arce Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Arce Diyaliz Merkezi Adresi:  Ayyıldız Tepe Mh. Erdek Yolu Cd. No:116

Özel Arce Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Arce Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.arcediyaliz.com

Özel Arce Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Arce Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku