Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi, Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi ile ilgili detaylar. Ulubatlı Hasan Bulvarı No:46 adresinde bulunan Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi kurumuna 0 (224) 270-0500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Hakkında

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Bursa’mızın doğusu ile batısını, kuzeyi ile güneyini birbirine bağlayan bir konumda Kent Meydanı, Ankara yolu girişinde hastane yapısına uygun olarak inşa edilmiştir. Hastalıkların teşhisinde modern metotları tercih ederek, bu hastalıkların nasıl tedavi edileceğinde maksimum tatminiyeti sağlamak ve bu tatminiyeti sürekli olarak olarak geliştirmek hedefiyle sektöre adımını atan Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi güncel gelişmelere açık yapısı ve modern tıp teknolojisinin takibi ile Bursalılara hizmet vermektedir.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi olarak doktorlarımızın bilgi, yetenek ve tecrübelerinin en büyük bunun bunun yanındalığımız olduğunu düşünerek hareket etmekteyiz. Merkezimizde tedavi gören hastalarımızı “Her Hasta Özeldir” bilinciyle kendi şartları içinde değerlendirmekteyiz.

Doktorlarımız aracılığıyla bu değerlendirmelere tabi tutulan hastalarımızın hastalıklarına en uygun çözümler üretimi sağlanmaktadır. Amacımız hasta tatminiyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Bugün bu bilinç ile faaliyetlerini sürdüren Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi 5000 m’lik kapalı alanıyla, tam donanımlı, hepa filtreli ameliyathaneleri, modern doğum salonları, süit odaları (Klima, tv, buzdolabı, banyo, wc, dijital elektrikli hasta yatağı, hasta çağrı ünitesi) ve 130 araçlık otoparkı ile Bursalılara kaliteli ve modern sağlık hizmeti sunmaya devam etmekte. Sağlığınızın size vereceği mutluluğa işinde uzman eller ve sevgi dolu yüreklerle katkıda bulunmaktan gurur duyacağız.

  Banyolarda depolama alanları nasıl oluşturulur?

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Bölümleri

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Telefon Numarası

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi telefon numarası:  0 (224) 270-0500

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Adresi

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi adresi:  Ulu Mahalle, Ulubatlı Hasan Blv. No:48 D:62, 16220 Osmangazi/Bursa

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Web Sitesi

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi resmi web sitesi: aritmi.com

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku