Özel Asya Göz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Asya Göz Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Avcılar ilçesinde bulunan Özel Asya Göz Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. E-5 Yan Yol, Cihangir Mh. Karacaoğlan Sk. No:1 adresinde bulunan Özel Asya Göz Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 593-9700 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Asya Göz Tıp Merkezi Hakkında

Asya Göz Hastalıkları Merkezi 29 Mayıs 2008’de faaliyete başlamıştır. Asya Göz Hastalıkları Merkezi faaliyete geçişinin ardından geçen kısa bir sürede başta İstanbul ve Türkiye olmak üzere Almanya, İsviçre, Fransa gibi gelişmiş batı ülkelerinden bununla birlikte tüm ortadoğu ve diğer Dünya ülkelerinden hasta kabul eden bir merkez haline gelmiştir. 22 Ocak 2013 tarihinden ibu yana Özel Asya Göz Tıp Merkezi ünvanı ile faaliyetine devam etmektedir.

Göz hastalıkları uzman kişilerımız uzun senelerdır göz hastalıklarının gerek klinik uygulamaları gerekse bilimsel gelişiminin içinde bulunmuşlar ve etkin ulusal ve ülkeler arası katkılarda bulunmaktadırlar. Asya Göz Tıp Merkezi’nde kullanılan ölçüm ve tedavi cihazlarının tamamı alanında en üstün özellikleri taşımaktadır.

Katarakt nasıl tedavi edileceğinde üstün Fako yöntemi ve kullanılan kaliteli mercekler, Göz bozukluklarında (miyop hipermetrop astigmat )uygulanan Lazer tedavileri, Glokom nasıl tedavi edileceğinde Lazer (SLT) yöntemi, Keratokonus nasıl tedavi edileceğinde CCL ve Lens uygulamaları, Diabete bağlı retina hastalıkları tedavileri, Sarı nokta (maküla) tedavileri başta olmak üzere tüm muayene, ileri tetkik ve tedaviler aynı çatı altında yapılmaktadır.

  Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu Telefon Numarası ve Adresi

Özel Asya Göz Tıp Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Asya Göz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Asya Göz Tıp Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Asya Göz Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Asya Göz Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (212) 593-9700

Özel Asya Göz Tıp Merkezi Adresi

Özel Asya Göz Tıp Merkezi adresi: Cihangir Mahallesi E5 Yanyol Caddesi No:237, D:1, 34310 Avcılar

Özel Asya Göz Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Asya Göz Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.asyagoz.com.tr

Özel Asya Göz Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Asya Göz Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku