Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi, Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mh. İsmet İnönü Bulvarı No:41/B adresinde bulunan Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (324) 329-2500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz Mersin Merkez’de 2002 senesinde faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda işinde uzman uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz SGK ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 25+1 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz, personel ve odalar bulunmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz boyunca hasta başı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız Klimalı ve infrared sobalı ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekânı ve müthiş manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sağlamaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarında uygun, diyetisyen kontrolünde kahvaltı servisi verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden yahut yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Merkezimizde Gambro AK 95 S Marka Hemodiyaliz cihazı ve Gambro marka su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak bio uyumlu membran ve diyaliz atlar kullanılmaktadır.

  Osmaniye Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (324) 329-2500

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Adresi:  Cumhuriyet Mh. İsmet İnönü Bulvarı No:41/B

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.atamersin.com

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku