Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi, İstanbul ilimizin Bayrampaşa ilçesinde bulunan Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Yıldırım Mah. Eski Edirne Asfaltı No:183 adresinde bulunan Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi kurumuna 0 (212) 479-8585 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Hakkında

Daha önce Özel 500 Evler Gün Tıp Merkezi olarak hizmet verilen binada 2011 senesinin Aralık ayında çalışmaya başlayan Avrupagöz Bayrampaşa Göz Merkezi göz sağlığı alanında, “Hizmetin en kutsalı insana verilenidir.” anlayışıyla ilerlemektedir.

Merkezimiz; modern binası, son teknoloji cihazları ve uzman medikal kadrosu ile aylık 7500 hastaya muayene, 650 hastaveya ameliyat kapasitesine sahiptir.

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Bölümleri

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Telefon Numarası

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi telefon numarası:  0 (212) 479-8585

  Özel Bursa Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Adresi

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi adresi: Yıldırım, Eski Edirne Asf. No:183, 34045 Bayrampaşa/İstanbul

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Web Sitesi

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi resmi web sitesi: www.avrupagoz.com.tr

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku