Özel Bağlar Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bağlar Hastanesi, Diyarbakır ilimizin Bağlar ilçesinde bulunan Özel Bağlar Hastanesi ile ilgili detaylar. 5 Nisan Mah. Nükhet Coşkun Cad. 87/3 adresinde bulunan Özel Bağlar Hastanesi kurumuna 0 (412) 233-0417 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bağlar Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 4650 metrekarelik alan ile ortalama 110 araçlık park yeri ve 7 katlı Modern Hastane Binası ile Sağlıkta kalite anlayışı ışığında hizmet vermektedir. Diyarbakır Bağlar mevkiinde bulunan Özel Bağlar Hastanesi olarak 4 Genel Yoğun Bakım, 18 Yeni Doğan Bakım küvöz Yatağı ile birlikte toplamda 75 yataklı, 3 salonlu Ameliyathane, 2 Doğumhane, 25 Poliklinik Hizmetleri, Laboratuvar, Radyoloji, Birimleri ve bunların yanında Hastane bünyemize, Cildiye, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitelerini ilave edip Hastalarımıza hizmet veren birimlerimizi arttırdık. Ayrıca 1, 5 Teasla MR Cihazını, Taş Kırma Cihazını, Dijital Mamografi’yi de Hastalarımızın hizmetine sunduk.

Özel Bağlar Hastanesi Bölümleri

Özel Bağlar Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bağlar Hastanesi, Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Medical Park Samsun Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bağlar Hastanesi Telefon Numarası

Özel Bağlar Hastanesi telefon numarası:  0 (412) 233-0417

Özel Bağlar Hastanesi Adresi

Özel Bağlar Hastanesi adresi: 5 Nisan, Nükhet Coşkun Cd. 89/A, 21080 Bağlar/Diyarbakır

Özel Bağlar Hastanesi Web Sitesi

Özel Bağlar Hastanesi resmi web sitesi: www.obh.com.tr

Özel Bağlar Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Bağlar Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku