Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi ile ilgili detaylar. Hakkı Yeten Cad. No:11 Kat 3 Terrace Fulya adresinde bulunan Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi kurumuna 0 (212) 310-3100 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi Hakkında

Bahçeci Sağlık Grubu, 2010 senesinde açılışını gerçekleştirdiği İstanbul Fulya Merkez Kliniği’nde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. 2500 m2’lik alan üzerinde kurulmuş olan ve modern çizgiler taşıyan mimarisiyle dikkat çeken Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi bunun yanı sıra Türkiye’nin en büyük tüp bebek merkezi olma özelliğine sahiptir.

Engin tecrübesini, teknoloji ve bilim alanında dünya standartlarındaki gelişmiş altyapısı ile birleştiren Bahçeci Sağlık Grubu, Fulya Tüp Bebek Merkezi’nde dünya standartlarında Embriyoloji Laboratuvarı, en son geliştirilen ultrasonografi cihazları, laboratuvarlar, ameliyathaneler ve toplam 15 yatak kapasitesine sahip rahat hasta odalarıyla hizmet sunulmaya devam edilmektedir.

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi telefon numarası: 0 (212) 310-3100

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi Adresi

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi adresi:  Teşvikiye, Terrace Fulya Center, Teşvikiye Mah, Hakkı Yeten Cd. No:11 Kat:3, 34394 Şişli/İstanbul

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi Web Sitesi

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi resmi web sitesi: www.bahceci.com

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku