Özel Beşyol Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Beşyol Tıp Merkezi, Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Özel Beşyol Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Etibank Caddesi No:160 adresinde bulunan Özel Beşyol Tıp Merkezi kurumuna 0 (224) 252-5664 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Beşyol Tıp Merkezi Hakkında

1997 senesinde Beşyol Tıp Merkezi olarak sağlık hizmete başlayan kurumumuz işinde uzman uzman kadrosu ve yüksek teknik alt yapısıyla modern tıbbın tüm olanaklarını hastalarına sunan tıp merkezimiz, üst düzey bir sağlık anlayışıyla: Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hast. Ve Doğum, Radyoloji, Diş Sağlığı, Laboratuar ve Acil Servisi ile hizmet vermektedir.

Günümüzün en gelişmiş teknolojisini uzman kadrosu ve özenli çalışmaları ile bir araya getiren tıp merkezimiz insanlarımıza daha sağlıklı bir hayat sunmayı hedeflemiştir. Özel Beşyol Tıp Merkezi, hastalarına en doğru tanıyı koyabilme ve en doğru tedaviyi uygulayabilme maksadıyla kurulmuş bilimsel bir iş birliği anlayışının ürünüdür.

Özel Beşyol Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Beşyol Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Beşyol Tıp Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Beşyol Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Beşyol Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (224) 252-5664

Özel Beşyol Tıp Merkezi Adresi

Özel Beşyol Tıp Merkezi adresi:  Tuna, Etibank Cd. No:160, 16200 Osmangazi/Bursa

Özel Beşyol Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Beşyol Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.besyoltipmerkezi.com

Özel Beşyol Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Beşyol Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku