Özel Biga Can Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Biga Can Hastanesi, Çanakkale ilimizin Biga ilçesinde bulunan Özel Biga Can Hastanesi ile ilgili detaylar. Şirintepe Mh. Şht Uzm.Onb. Ulaş Açıkgöz C. No:3 adresinde bulunan Özel Biga Can Hastanesi kurumuna 4444417 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Biga Can Hastanesi Hakkında

Biga’nın mühim yatırımcı grupları ve doktorlarımız bir araya gelerek özel hastane projesini şekillendirmiş ve bunu hayata geçirmek için Mart 2006’da Özel Biga Can Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş kurulmuştur. İş birliğini temel alan yoğun ama işbirliği temelinde iyi niyetli çalışmalar ile Mart 2007’de özel hastanenin temelleri atılmıştır. İki yıl gibi bir sürede inşaat süreci, hastane içi teknik donanım ve tüm kadrolar tamamlanmış olup 4 Nisan 2009 tarihinde hastanemiz faaliyete başlamıştır. Bölge hastanesi olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen hastanemiz Biga, Çan, Yenice, Gönen, Lapseki ilçelerini kapsayan bir alanda kaliteli sağlık hizmetini vermeyi hedeflemiş ve çalışmalarına bu yönde başlamıştır.

Özel Biga Can Hastanemizde uzman ve güler yüzlü sağlık çalışanlarıyla, tıp teknolojisinin en ileri gelişme ve donanımlarını hastalarına sunan yapısıyla, hasta odaklı anlayışıyla bölge halkına hizmet vermeye sürecektir.

Özel Biga Can Hastanesi Bölümleri

  Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Biga Can Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Biga Can Hastanesi, Çanakkale ili Biga ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Biga Can Hastanesi Telefon Numarası

Özel Biga Can Hastanesi telefon numarası:  4444417

Özel Biga Can Hastanesi Adresi

Özel Biga Can Hastanesi adresi: Şirintepe, Şirintepe Mahallesi Şehit Uzman Onbaşı Ulaş, Açıkgöz Cd No:3, 17200 Biga/Çanakkale

Özel Biga Can Hastanesi Web Sitesi

Özel Biga Can Hastanesi resmi web sitesi: www.bigacan.com

Özel Biga Can Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Biga Can Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku