Özel Birinci Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Birinci Göz Hastanesi, İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunan Özel Birinci Göz Hastanesi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No:5 Beylikdüzü adresinde bulunan Özel Birinci Göz Hastanesi kurumuna 0 (212) 444-6656 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Birinci Göz Hastanesi Hakkında

2012 Mayıs ayında hizmet vermeye başlayan Birinci Göz, göz sağlığı alanında muayene, ayaktan ve yatarak tetkik, tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir. Hastane olarak projelendirilip 11.000 m2lik alana inşa edilen Birinci Göz; 33 yatak kapasitesi, 25 muayene odası, 8 ameliyathanesi, ambulans, hekimleri ve hasta odaklı çalışan personeli ile hizmet vermektedir.

Hasta güvenliğini sağlamak ve hizmet kalitemizi yükseltmek her daim hedefimizdir. Çağdaş, güvenilir, hasta tatminiyetini önemseyen yapımızla hastalarımızı ilgi, sevgi, güler yüz ve hürmet ile karşılamak bizim için çok mühimdir.

Beylikdüzü’nde E5 yoluna yakın bir konumda olan Birinci Göz, Atatürk Havalimanı’na, çevre yollarına, metrobüs hattına yakın olması yurt içi ve yurt dışından gelen hastalarımız için ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Özel sigorta kuruluşları, bankaların bunun yanında Sosyal Güvenlik Kurumları’nın birleşmesiyle birlikte SGK (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı ve çalışan devlet memurları) hastalarını kabul etmektedir.

Özel Birinci Göz Hastanesi Bölümleri

Özel Birinci Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Birinci Göz Hastanesi, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Birinci Göz Hastanesi Telefon Numarası

Özel Birinci Göz Hastanesi telefon numarası:  0 (212) 444-6656

Özel Birinci Göz Hastanesi Adresi

Özel Birinci Göz Hastanesi adresi: Cumhuriyet, Atatürk Blv. No:5, 34520 Beylikdüzü/İstanbul

Özel Birinci Göz Hastanesi Web Sitesi

Özel Birinci Göz Hastanesi resmi web sitesi: birincigozhastanesi.com

Özel Birinci Göz Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Birinci Göz Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku