Özel Bursa Hayat Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bursa Hayat Tıp Merkezi, Bursa ilimizin Nilüfer ilçesinde bulunan Özel Bursa Hayat Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Yıldırım Cad. Konak Mah. No:152/B adresinde bulunan Özel Bursa Hayat Tıp Merkezi kurumuna 4442364 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bursa Hayat Tıp Merkezi Hakkında

Hayat Tıp Merkezi, Bursa’nın şehir merkezinde hizmet veren 1978 senesinde “poliklinik” olarak kurulan, 1981 senesinde da “hastane” statüsünü kazanan Hayat Hastanesi’nin sağlık hizmeti kuruluşudur.Uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde, tüm branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmetler veren modern bir sağlık merkezidir.

Her geçen gün kalite standardını yükseltmeyi amacı olan; Hayat Tıp Merkezinde uzman doktor kadrosu ile hayata geçen 900 metrekarelik tıp merkezinde tüm branşlar yer alıyor.

Özel Bursa Hayat Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Bursa Hayat Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bursa Hayat Tıp Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bursa Hayat Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Bursa Hayat Tıp Merkezi telefon numarsı:  4442364

Özel Bursa Hayat Tıp Merkezi Adresi

Özel Bursa Hayat Tıp Merkezi adresi: YYeni Karaman Mah. Sanayi Cad. No:105 H Mudanya Yolu Üzeri Umi Plaza Giriş Katı, 16160 Osmangazi/Bursa

Özel Bursa Hayat Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Bursa Hayat Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.hayattipmerkezi.com.tr

Özel Bursa Hayat Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bursa Hayat Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku