Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde bulunan Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Şehit Yarbay Cesur Cad. Murat Sok. No:1 (Ulucami’nin karşısı) Şirinevler adresinde bulunan Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 442-7262 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi Hakkında

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi olarak Şirinevler / Bahçelievler’de güleryüzlü ve alanında uzmanlaşmış sağlık ekibimizle hizmetinizdeyiz. Ulucami’nin hemen karşısındaki hastanemize sizi her zaman bekleriz.

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi  telefon numarası:  0 (212) 442-7262

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi Adresi

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi  adresi:  Bahçelievler Merkez, Murat Sok, Şht. Yarbay Cesur Cd. No:25, 34188 Bahçelievler

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi  resmi web sitesi: buyukanadolutipmerkezi.com

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku