Özel Çağsu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Çağsu Hastanesi, Bolu ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Çağsu Hastanesi ile ilgili detaylar. Sağlık Mahallesi Dodurga Caddesi No:62 adresinde bulunan Özel Çağsu Hastanesi kurumuna 0 (374) 215-8484 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Çağsu Hastanesi Hakkında

Bolu’nun ilk özel hastanesi olarak kurulan “Özel Çağsu Hastanesi”, standartların üzerinde sağlık hizmeti vermeyi amacı olan, 20000m2 kapalı alanda 140 yatak kapasitesi ve 400’den fazla çalışanıyla 2007 senesinden bu yana ana hedefini gerçekleştiren bir sağlık kurumdur.

VIP odaları, engelli odaları, ameliyathaneleri, genel yoğun bakım ünitesi, yenidoğan ünitesi gibi hizmetleri profesyonelce sunarken, ileri teknolojik donanımlı laboratuvarları ve RIS & HIS ve PACS sistemlerine sahip radyoloji bölümü ile hizmetine güç katmaya devam etmektedir.

Özel Çağsu Hastanesi sağlık gereksinimlerini karşılarken, tıbbi olanakları da uluslar arası standartlarda ve modern bir hizmet anlayışıyla hastalarına sağlamaktadır. Bu anlayışla hizmet sunan hastanemiz, ileri sağlık teknolojisi ve alt yapısı ile bunu sağlarken; hastane olanaklarının alanıyle de olanaklarını daha sorunsuz bir biçimde sunabilmektedir.

Hastanemiz tüm hastalarımıza hastanede kaldıkları zaman zarfında 5 yıldızlı otel konforu sağlayabilmek maksadıyla dizayn edilmiştır. Uluslar arası hasta servisi birimimizde çalışan uzman kişilerımız hastalarımızı ve ailelerini tüm hastane süreci boyunca bilgilendirerek iyileşmelerine yardımcı olabilecek tüm detayları yönetir.

Özel Çağsu Hastanesi Bölümleri

  Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Çağsu Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Çağsu Hastanesi, Bolu şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Çağsu Hastanesi Telefon Numarası

Özel Çağsu Hastanesi telefon numarası:  0 (374) 215-8484

Özel Çağsu Hastanesi Adresi

Özel Çağsu Hastanesi adresi: Sağlık, Dodurga Cd. No:62, 14100 Bolu Merkez/Bolu

Özel Çağsu Hastanesi Web Sitesi

Özel Çağsu Hastanesi resmi web sitesi: www.cagsu.com

Özel Çağsu Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Çağsu Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku