Özel Çamlık Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Çamlık Hastanesi, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Özel Çamlık Hastanesi ile ilgili detaylar. Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No:46 adresinde bulunan Özel Çamlık Hastanesi kurumuna 0 (212) 543-5610 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Çamlık Hastanesi Hakkında

30 Mayıs 1992 tarihinde faaliyete geçmiş bulunan hastanemiz, Bakırköy ile İncirli içinde 5000 m²’lik yeşil alan içinde 45 yatak kapasiteli, 50 araçlık ücretsiz otoparkı bulunan bir sağlık kuruluşudur. Çamlık hastanesi işinde uzman ve isim yapmış kıymetli doktorlarımızla çalışarak hastalarımızı tedavi etmektedir.

Hastanemiz 1996 – 1997 zamanında İstanbul Sağlık Müdürlüğünce tertip edilen ödül merasiminde ödüle layık görülen 5 özel hastane içinde yer almıştır. Ciddi ve işinde uzman bir sağlık kuruluşu olan hastanemizde kaliteli ve çağdaş sağlık hizmeti verilmektedir.

Vizyonumuz, Tüm hasta ve yakınlarının hastane çalışanlarının ve tedarikçilerinin güvendiği, beklentilerinin karşılandığı hatta aşıldığı bir kurum ve aynı ölçekli hastaneler içinde, önder bir sağlık kuruluşu olmak Avrupa birliği standartlarında hizmet vermektir.

Özel Çamlık Hastanesi Bölümleri

Özel Çamlık Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Çamlık Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Lüleburgaz Derman Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Çamlık Hastanesi Telefon Numarası

Özel Çamlık Hastanesi telefon numarası:  0 (212) 543-5610

Özel Çamlık Hastanesi Adresi

Özel Çamlık Hastanesi adresi: Zuhuratbaba, Yüce Tarla Cd. No:46, 34147 Bakırköy/İstanbul

Özel Çamlık Hastanesi Web Sitesi

Özel Çamlık Hastanesi resmi web sitesi: www.camlikhastanesi.com.tr

Özel Çamlık Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Çamlık Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku