Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi, Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi ile ilgili detaylar. Reşatbey Mah. Cumhuriyet Cad. No:31 adresinde bulunan Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi kurumuna 0 (322) 458-5800 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1990 senesinde hizmete girmiştir. O senelerda özel hastaneler ülkemizde sınırlı miktarda bulunmakta olup devlet hastanelerimizde yetersiz hizmet vermekteydi. Hastanemiz tüm cerrahi alanlarda hizmet vermekle birlikte kurucularının branşlarından dolayı kadın hastalıkları ve doğum bölümünde öne çıkmıştır.

Yıllardır bölgede hizmet veren hastanemiz uyguladığı uygun fiyat politikası ile dar gelirli vatandaşlarımızın bile özel hastanelerle tanışmasını ve hizmet almasını sağlamıştır.

Özel hastanecilik sürecinde bir kilometre taşı olan hastanemizde binlerce hasta sağlığına kavuşmuş, bir o kadar da hayata merhaba diyen bebeklerimizde olmuştur. Hastaları sağlıklarına kavuştururken sağlık personeli eğitimini de sağlayan hastanemizde yetişen personeller halen devlet hastaneleri de dahil olmak üzere tüm özel ve resmi kurumlarda hizmet vermeye devam etmektedir

Adana da özel hastaneler içinde ilk bebek dostu ünvanı kazanan hastanemiz, güven tecrübe ve dürüstlükle hizmetlerine tıptaki gelişmeleride ekleyerek devam etmektedir

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi Bölümleri

  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi, Adana ili Seyhan ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Jino Life Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi Telefon Numarası

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi telefon numarası:  0 (322) 458-5800

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi Adresi

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi adresi: Adana, Cumhuriyet Cd., 01120 Seyhan/Adana

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi Web Sitesi

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi resmi web sitesi: www.canhastane.com

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku