Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi, Çanakkale ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi ile ilgili detaylar. Barboros Mh. Troya Cd. Kayrak Kuyu Sok. No:8 adresinde bulunan Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi kurumuna 0 (850) 222-5058 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi Hakkında

Anadolu Hastaneleri’nin ilki olan Avcılar Anadolu Hastanesi 1991 senesinde kuruldu. 2005 senesinde Çanakkale, 2007’de Ereğli, 2009’da Silivri Anadolu Hastaneleri’nin açılmasıyla hizmet alanını genişletti. Anadolu Hastaneleri, kurumsallaşma ve büyüme planları ışığında 2011 senesinde Turkven ile ortaklık anlaşması imzaladı. Bugün 3 farklı şehirdeki 4 hastanesi ve 1000 çalışanıyla kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetleri veren Anadolu Hastaneleri, sürekli olarak gelişimine paralel olarak büyüme ve yatırımlarını sürdürüyor.

Anadolu Hastaneleri olarak tüm branşlarımızda SGK’lı hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi Bölümleri

Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi, Çanakkale şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi Telefon Numarası

Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi telefon numarası:  0 (850) 222-5058

Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi Adresi

Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi adresi: Barbaros, Troya Cd. No:8, 17020 Çanakkale Merkez/Çanakkale

Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi Web Sitesi

Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi resmi web sitesi: www.anadoluhastaneleri.com

Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku