Özel Çankaya Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Çankaya Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Çankaya Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Gazi Bulvarı No:56-58 Çankaya adresinde bulunan Özel Çankaya Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 425-3131 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Çankaya Tıp Merkezi Hakkında

2010 yılı bahar ayları uzun senelerdır sağlık sektöründe bulunan şirketimiz için İzmir’de heyecan verici bir başlangıca sahne olmuştur: İzmir’in en güzel ve merkezi noktalarından birisi olan Gazi Bulvarı üzerindeki Özel Çankaya Tıp Merkezi’ni bünyemize katmak bizler için büyük gurur vesilesidir.

Fiziksel kapasitesi yönünden bir çok tıp merkezinin hayal bile edemeyeceği bir alan üzerinde gittikçe artan 5 katlı binası, 2 ameliyathanesiyle, 18 branşta hizmet veren Özel Çankaya Tıp Merkezi’ni kısa bir sürede yeniden yapılandırmak bizlerin övüncü olmuştur.

Özel Çankaya Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Çankaya Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Çankaya Tıp Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Mediantep Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Çankaya Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Çankaya Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (232) 425-3131

Özel Çankaya Tıp Merkezi Adresi

Özel Çankaya Tıp Merkezi adresi: Akdeniz, Gazi Blv. No:56 D:58, 35280 Konak/İzmir

Özel Çankaya Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Çankaya Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.cankayatip.com

Özel Çankaya Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Çankaya Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku