Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi, Kocaeli ilimizin Çayırova ilçesinde bulunan Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Yeni Mahalle Fatih Cad. No:125 adresinde bulunan Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi kurumuna 902627434240 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi Hakkında

Özel Çayırova Derman Tıp Merkezinde her birisi hususunda uzmanlaşmış doktor ve tıbbi personelimizle, siz kıymetli hastalarımıza hizmet vererek poblemlerinızı en kısa bir sürede çözüme ulaştırmaya odaklı görev almaktadırlar. Derman Tıp Merkezi işinde uzman ve uzman kadrosu ile SGK anlaşmalı olarak 7 24 hizmetinizdedir.

Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi, Kocaeli ili Çayırova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi telefon numarası: 902627434240

Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi Adresi

Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi adresi: Yeni, 5112. Sk. No:1, 41420 Çayırova/Kocaeli

Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.dermantip.com

Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku