Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Prof. Dr Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2760 Cad. No:22-24/A Çayyolu adresinde bulunan Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 240-0117 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi Hakkında

Merkezimizde dahiliye, kadın doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göz, genel cerrahi, diş, dermatoloji branşlarında hizmet verilmektedir. Acil, 08:00-24:00 saatleri içinde devam etmektedir. Merkezimiz hafta içi 08:00 – 24:00, hafta sonları branşa göre değişiklik gösterse de 08:00 – 24:00 saatleri içinde hizmet sağlamaktadır.

Dürüstlük ve saygınlığı ilke edinen hasta ve hasta yakınlarının tatminiyetine odaklı hususunda uzman tıbbi kadrosu ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş çalışanları ile hasta güvenilirliği ve tatminiyetinin sağlandığı, içinde bulunduğu sektörün bütün sorumluluklarını bilen ve taşıyan özel bir sağlık tesisidir.

Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (312) 240-0117

Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi Adresi

Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi adresi: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, Mahallesi, 2760. Cd. No: 22, 06810 Çankaya/Ankara

Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi resmi web sitesi: cayyoluyasamtipmerkezi.com

Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku