Özel Cihangir Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Cihangir Hastanesi, Bursa ilimizin İnegöl ilçesinde bulunan Özel Cihangir Hastanesi ile ilgili detaylar. Süleymaniye mah. 6 Eylül Cad. No:20 adresinde bulunan Özel Cihangir Hastanesi kurumuna 0 (224) 777-0070 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Cihangir Hastanesi Hakkında

Özel Cihangir Hastanesi, İnegöl ve etrafında daha sağlıklı bir yaşam sunmak maksadıyla yola çıkarak 2013 senesinin Şubat ayında hizmet vermeye başladı.

Cihangir Hastanesi, ileri teknolojisi ve gelişmiş alt yapısı ile tüm branşlarda profesyonel hizmet vermektedir.

Tecrübeli, dürüst ve yenilikçi uzman kadrosu ile hasta ve hasta yakını tatminiyetini en üst düzeyde tutma misyonu ile faaliyetlerine devam etmekte.

Tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ve yenilikçi tedavi metotları ile İnegöl ve etrafında yaşayan halkı, kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü olmayı planlıyor.

Özel Cihangir Hastanesi Bölümleri

Özel Cihangir Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Cihangir Hastanesi, Bursa ili İnegöl ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Gözde Kışla Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Cihangir Hastanesi Telefon Numarası

Özel Cihangir Hastanesi telefon numarası:  0 (224) 777-0070

Özel Cihangir Hastanesi Adresi

Özel Cihangir Hastanesi adresi: Süleymaniye, 20. Sokak No:6, 16400 Süleymaniye Organize Sanayi Bölgesi/İnegöl/İnegöl/Bursa

Özel Cihangir Hastanesi Web Sitesi

Özel Cihangir Hastanesi resmi web sitesi: www.cihangirhastanesi.com.tr

Özel Cihangir Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Cihangir Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku