Özel Çınarlı Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Çınarlı Hastanesi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Çınarlı Hastanesi ile ilgili detaylar. Mersinli Mah. Anadolu Cad. No:14 Çınarlı adresinde bulunan Özel Çınarlı Hastanesi kurumuna 0 (232) 462-2727 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Çınarlı Hastanesi Hakkında

1992 senesinde kurulan hastanemiz kadın hastalıkları ve doğum branşında İzmirdeki tek dal hastanesidir. Hastanemiz işinde uzman personeli, halkla ilişkiler ve psikolog hizmeti, danışma, resepsiyon ve kafeteryası ile siz ve ziyaretçileriniz için rahat bir ortam sağlamaktadır. Hastanemiz; klima, tv, telefon, buzdolabı, merkezi ısıtma ve hasta yakınları için yatak donanımlı 18 normal oda ve 2 suit odası ile bebeğinizin ilk muayenesine ve onun hayata merhaba dediği yer olmaya hazırdır.

İleri teknolojiye sahip ameliyathanelerimizde laparoskopi ve histeroskopi gibi kadın hastalıkları ve doğum ile ilgili her türlü ameliyat gerçekleştirilmektedir. Epidural anestezi ile ağrısız doğum İzmirde ilk kez hastanemizde gerçekleştirilmiştir. Bebeğiniz dünyaya gözlerini açtıkten sonra hastanemizden çıkana kadar devamlı çocuk doktorunun kontrolü altında bulunmaktadır. Fototerapi cihazlarının bulunduğu yeni doğan ünitesinde sarılık nasıl tedavi edileceği gerçekleştirilmektedir. Son teknolojiye sahip transport küvezimiz ile gerektiğinde bebeğiniz güvenli ve sağlıklı bir biçimde nakledilebilmektedir. Ayrıca anne ve çocuk sağlığı ile ilgili tüm tetkiklerin yapılabildiği bir laboratuarımız da bulunmaktadır.

3 doğumhane ve 3 ameliyathane kapasiteli hastanemizde açıldığı günden bu yana 13 yılda 35. 000 doğum gerçekleştirilmiştir. Ameliyathane ve doğumhane ekibimiz 24 saat kesintisiz, her an vazifeye hazır bulunmaktadırlar.

Özel Çınarlı Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil
  • Yeni Doğan Yoğun Bakım
  • Yoğun Bakım
  Özel ART Sağlık Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Çınarlı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Çınarlı Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Çınarlı Hastanesi Telefon Numarası

Özel Çınarlı Hastanesi telefon numarası:  0 (232) 462-2727

Özel Çınarlı Hastanesi Adresi

Özel Çınarlı Hastanesi adresi: Çınarlı, Anadolu Cd. No:14, 35110 Konak/İzmir

Özel Çınarlı Hastanesi Web Sitesi

Özel Çınarlı Hastanesi resmi web sitesi: www.ozelcinarlihastanesi.com

Özel Çınarlı Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Çınarlı Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku