Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Çubuk ilçesinde bulunan Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mah. Ankara Blv. No:82 adresinde bulunan Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 837-9980 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz Çubuk‘ta 2007 senesinden bu yana 6 senedir hizmet veren ve alanında işinde uzman kadromuz ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz. 25 işinde uzman personelimiz ile 100 hastaya hizmet ediyoruz. Her yaştan hastamız var. Sabah, öğle, akşam olmak üzere günde 3 seans hizmeti yapıyoruz.

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi Randevu

Amacımız ilk olarak hastalarımızın haklarını ve doğru tedavi hizmetlerini çağdaş standartlara sunan etik değerlere bağlı bir kuruluş olmaktır. Bütün kamu sağlık kuruluşları (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) ve özel sigortalar ile anlaşmamız mevcut. Hizmetlerimizin karşılığında anlaşmalı kurum hastalarından hiçbir ücret talep etmemekteyiz. Belli bir miktarda sosyal güvencesi olmayan ve sağlık sigortası kapsamı içinde olmayan hastalarımıza da özel imkânlar sunmaktayız. Tam teknik donanımlı 20+1 İnnova ve Braun Dialog Plus cihazları ve 5 servis aracımız ile hastalar evlerinden alınıp, tekrar evlerine bırakılıyor. Aynı zamanda diyaliz dışı tedavi gereksinimlerini Ankara merkezde bulunan anlaşmalı özel sağlık kuruluşları ile her türlü tedavileri karşılanmaktadır. Esenboğa havaalanı 5 dakika gibi kısa mesafede olması, misafir hastalara kolaylık olması sebebiyle hastalar günü birlik nasıl tedavi edileceğini gerçekleştirebiliyorlar. Hizmetimiz diyaliz hastalarını 40 km olan Ankara’ya gitme zahmetinden kurtardı. Çankırı, Orta, Şabanözü, Eldivan, Ankara Kalecik, Pursaklar, Bağlum, Keçiören, Çubuk, Akyurt ve köyleri bulunan diyaliz hastaları için özenle hiçbir masraftan kaçınmadan, standartların üzerinde donanıma kavuşturularak hizmet vermekteyiz.

  Gürün Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çubuk ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 837-9980

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi Adresi:  Cumhuriyet Mah. Ankara Blv. No:82

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi Web Sitesi: https://cubukdiyaliz.com/

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku