Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi, Kocaeli ilimizin Darıca ilçesinde bulunan Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Kazım Karabekir Mah. Atatürk Cad. No:8 adresinde bulunan Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi kurumuna 0 (262) 655-3983 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Hakkında

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Kocaeli’nin Darıca ilçesinde uzman doktorlar ve gelişmiş tanı ve tedavi cihazları eşliğinde sağlık hizmeti sağlamaktadır. Tıp merkezimiz bünyesinde, hususunda uzman ve ilgili bölümlerinde senelerın deneyimini kazanmış doktorlar barındırmaktadır.

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi, Kocaeli ili Darıca ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (262) 655-3983

  Özel Diriliş Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Adresi

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi adresi:  Kazım Karabekir Mh, Atatürk Cd., 41700 Darıca/Kocaeli

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi web sitesi: ozelhayattipmerkezi.com

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku