Özel Defne Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Defne Hastanesi, Hatay ilimizin Defne ilçesinde bulunan Özel Defne Hastanesi ile ilgili detaylar. Kavaslı Mah. Uğur Mumcu Cad. No:101 adresinde bulunan Özel Defne Hastanesi kurumuna 0 (326) 221-1100 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Defne Hastanesi Hakkında

2008 Yılında, Hatay’da kurulan Defne Hastanesi sağlık sektörüne damgasını vurmuş. Bölgemizin en büyük hastanesidir. 6400 metrekare açık 14100 metrekare kapalı olan 7 katta hizmet veren bir hastanedir. Defne Hastanesi, modern çağın sistemleriyle donatılmış, mimari ve teknoloji olarak akıllı bina sistemine sahip. Görüntüleme (Radyoloji) de yaptığı teknolojik yatırımla PACKS sistemini kurmuş kocaman filmlerle hastanın hastane koridorlarında gezmesini engellemiş hastalara yurt içi hatta yurtdışı istedikleri merkezde konsültasyon şansı yaratmıştır.

Hastane; 5 yıldızlı otel değerinde dizayn edilen rahat odalarda hastalarına hizmet vermektedir.

Bina alt yapısı, mimarisi ve üstün teknolojik donanımı, bilgili ve işinde uzman kadrosuyla akreditasyon standartlarında büyük bir sağlık kuruluşu olan, Defne Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği Kalite Kriterlerine göre yapılan değerlendirmede 877 puanla A sınıf Hastane olma hakkını kazandı. Bu Puanla Hastanemiz Türkiye genelinde ilk 34 Hastane arasına girmeyi başardı. Defne Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin bunun yanında, hasta ve hasta yakını tatminiyetini esas alan hasta ilişkileri hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine yanıt vermeyi görev olarak benimsiyor. Bu doğrultuda, idari ve medikal alanında tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin değerinin en üst düzeyde devamlılığını amaçlıyor. Defne hastanesi sağlık hizmeti ile de Bölge ekonomisine oldukça önemli katkı sağlamış çalıştırdığı personel sayısı ile ekonomik bir değer yaratmıştır.

  Özel Malatya Sevgi Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Defne Hastanesi Bölümleri

Özel Defne Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Defne Hastanesi, Hatay ili Defne ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Defne Hastanesi Telefon Numarası

Özel Defne Hastanesi telefon numarası:  0 (326) 221-1100

Özel Defne Hastanesi Adresi

Özel Defne Hastanesi adresi:  Kavaslı Mah. Uğur Mumcu Cad. No:101

Özel Defne Hastanesi Web Sitesi

Özel Defne Hastanesi resmi web sitesi: www.defnehastanesi.com

Özel Defne Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Defne Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku