Özel Denge Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Denge Tıp Merkezi, Kocaeli ilimizin İzmit ilçesinde bulunan Özel Denge Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Yenişehir Mah. Dönmez Sok. No:4 adresinde bulunan Özel Denge Tıp Merkezi kurumuna 0 (262) 322-0623 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Denge Tıp Merkezi Hakkında

Denge Tıp Merkezi 2009 senesinde psikiyatri dal merkezi olarak Dr. Ahmet Kocabıyık ve Dr. Fahri Karson aracılığıyla kuruldu. Kuruluş amacı, kamuda yeterli süre ve etkin tedavi olanaklarının sınırlı ve yetersiz olmasıydı. Yoğunluk ve altyapı noksanlıkları psikiyatri hastalarının ülkeler arası normlara uygun yaklaşım ve tedavi olanaklarından yoksun kalmasına neden olmaktadır.

Kamuda gözlemlediğimiz altyapı ve donanım eksikliği dışında, psikiyatrik hastalıklar ve hastalara yaklaşımdaki noksanlıkları gidermeyi öncelikli hedeflerimiz arasına aldık.

Psikiyatri dal merkezi olarak kurulup, psikiyatri hastanesine dönüşmesini hedeflediğimiz kuruluşumuz, Sağlık Bakanlığı’nın yeni yönetmelik değişikliklerini dikkate alarak, Tıp Merkezine dönüştü. Dr. Birol Bayram gürler’in de (Göğüs Hastalıkları Uzmanı) kurucu ortak olarak merkezimize katılımı ile yeni bir yönetim ve ivme kazandı. Kuruluşumuz, dahiliye ve çocuk hastalıkları uzmanlık kadrolarının eklenmesi ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Yeni hedefimiz, tüm branşlarda hizmet verecek bir yapılanmadır. Bunun için çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Özel Denge Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Psikiyatri
  • Göğüs Hastalıkları

Özel Denge Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Denge Tıp Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Denge Tıp Merkezi Telefon Numarası

Denge Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (262) 322-0623

Özel Denge Tıp Merkezi Adresi

Denge Tıp Merkezi adresi: Yenişehir, Dönmez Sk. No:4, 41050 İzmit/Kocaeli

Özel Denge Tıp Merkezi Web Sitesi

Denge Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.dengetipmerkezi.com

Özel Denge Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Denge Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku