Özel Denizli Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Denizli Diyaliz Merkezi, Denizli ilimizin Merkezefendi ilçesinde bulunan Özel Denizli Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Merkez Efendi Mahallesi 438/1 Sok. No:9 adresinde bulunan Özel Denizli Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (258) 212-9666 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Denizli Diyaliz Merkezi Hakkında

Denizli Diyaliz Merkezi, diyaliz, hemodiyaliz alanında Türkiye’nin ilk ve öncü kurumlarından biri olarak 2002 senesinde Denizli’de kurulmuştur.

Denizli Diyaliz Merkezi, toplamda 2000 m2 olan hizmet alanı, öncü hizmet anlayışı ile kıymetli hastalarımıza her türlü hizmeti en kaliteli biçimde, hastalarımızın sağlık standartlarını ve tatminiyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Özel Denizli Diyaliz Merkezi Randevu

Denizli Diyaliz Merkezi olarak diyaliz, hemodiyaliz hizmetlerini uzman ekibimizle kaliteden ödün vermeden tüm kurum hastalarından hiç bir ücret talep etmeden sunmaktayız. Denizli Diyaliz Merkezi, T.C. Sağlık Bakalığı’mızın diyaliz hususunda zorunlu hale getirdiği “Sağlık Kalite Standartları – Diyaliz” standartına sahip olan ilk diyaliz merkezlerinden biridir.

Özel Denizli Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Denizli Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Denizli Diyaliz Merkezi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Denizli Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Denizli Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Denizli Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Denizli Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (258) 212-9666

Özel Denizli Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Denizli Diyaliz Merkezi Adresi:  Merkez Efendi Mahallesi 438/1 Sok. No:9

Özel Denizli Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Denizli Diyaliz Merkezi Web Sitesi: denizlidiyaliz.com

Özel Denizli Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Denizli Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku