Özel Deva Diş Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Deva Diş Polikliniği, Balıkesir ilimizin Altıeylül ilçesinde bulunan Özel Deva Diş Polikliniği ile ilgili detaylar. Plevne Mah. Çayır Sok. No:6 adresinde bulunan Özel Deva Diş Polikliniği kurumuna 0 (266) 243-0435 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Deva Diş Polikliniği Hakkında

Deva Diş Polikliniği, kurulduğu 2000 senesinden beri, uzman personeliyle, mesleki etik ve hijyen kaidelerindan asla ödün vermeden, tıbbi ve teknolojik yenilikleri takip ederek, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Deva Diş Polikliniğimizde, ağız ve diş sağlığında kullanılan ileri teknoloji ürünü cihazlar ve işinde uzman ekibimizle, her türlü diş problemi, rahatlıkla teşhis ve tedavi edilebilmekte ve hastalarımıza en iyi hizmet sunumu hedeflenmektedir.

Polikliniğimiz, rutin diş tedavilerine ilave olarak uzmanlık gerektiren Ortodonti (Tel Tedavisi), İmplant (Diş Çakma), Ağız ve Çene hastalıkları cerrahisi, Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) dallarında da, uzman hekimlerimizle hizmet vermektedir. Polikliniğimizdeki diş hekimlerimiz ve uzman personelimiz, diş çapraşıklarının düzeltilmesinden, İmplant uygulamalarına, kist operasyonlarından, gömülü diş çekimlerine, ileri tedavi gerektiren diş eti operasyonlarından, diş beyazlatma, hareketli – sabit protez uygulamalarına kadar bir çok alanda, Balıkesirlilerin hizmetindedir.

Balıkesir’deki bir çok kamu kurum ve kuruluşunun bunun yanında özel sektörde faaliyet gösteren firmalarla da anlaşmalarımız mevcut. Dolayısıyla yaygın bir hizmet ağına sahibiz.

Deva Diş Polikliniği olarak; şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da; Hastane ortamından uzak, teknolojinin güleryüzlü bir hizmet anlayışıyla buluştuğu bir mekanda hastalarımızı tedavi etmeye, ağız ve diş sağlığı hususunda güvenilir ve doğru tedavi hizmetleriyle hastalarımızı buluşturmaya devam edeceğiz.

  Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Deva Diş Polikliniği Doktorları

Özel Deva Diş Polikliniği Doktorları için tıklayınız.

Özel Deva Diş Polikliniği Telefon Numarası

Özel Deva Diş Polikliniği Telefon Numarası0 (266) 243-0435

Özel Deva Diş Polikliniği Adresi

Özel Deva Diş Polikliniği Adresi:  Plevne Mah. Çayır Sok. No:6

Özel Deva Diş Polikliniği Web Sitesi

Özel Deva Diş Polikliniği Web Sitesi: www.devadis.com

Özel Deva Diş Polikliniği Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku