Özel Diyar Life Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Diyar Life Hastanesi, Diyarbakır ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Özel Diyar Life Hastanesi ile ilgili detaylar. Ali Emiri 1. Sk. No:1 Dağkapı adresinde bulunan Özel Diyar Life Hastanesi kurumuna 0 (412) 229-2005 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Diyar Life Hastanesi Hakkında

Diyarbakır ilinde sağlık alanında ilkleri sunmayı kendine görev edinen hastanemiz 12.000 m2 kullanım alanında 1 kalp damar cerrahi, 3 genel cerrahi ve 1 adet ufak müdahalelerde kullanılmak üzere tahsis edilmiş 5 ameliyathaneye ve 153 yatak kapasitesine sahiptir.

Özel Diyar Life Hastanesi Bölümleri

Özel Diyar Life Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Diyar Life Hastanesi, Diyarbakır ili Yenişehir ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Hospitalist Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Diyar Life Hastanesi Telefon Numarası

Özel Diyar Life Hastanesi telefon numarası:  0 (412) 229-2005

Özel Diyar Life Hastanesi Adresi

Özel Diyar Life Hastanesi adresi: Yenişehir, Ali Emiri Cd. No:1, 21100 Yenişehir/Diyarbakır

Özel Diyar Life Hastanesi Web Sitesi

Özel Diyar Life Hastanesi resmi web sitesi: www.diyarlifehastanesi.com.tr

Özel Diyar Life Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Diyar Life Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku