Özel Doruk Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Doruk Tıp Merkezi, Bursa ilimizin Yıldırım ilçesinde bulunan Özel Doruk Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Ankara Cad. No:221 Yüksek İhtisas Hastanesi Karşısı adresinde bulunan Özel Doruk Tıp Merkezi kurumuna 0 (224) 444-0455 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Doruk Tıp Merkezi Hakkında

Doruk Tıp Merkezi 1998 senesinde Bursa’nın Yıldırım bölgesinde ihtisas kavşağında hizmete girdi. Bugün 22 branşta 60 uzman doktor ile üst standartta hizmet veren kurumumuz multidisipliner bir anlayışla çalışmaktadır.

4 ameliyathanede modern tıbbın gerektirdiği tüm ameliyatlar yapılabilmektedir. Bu ameliyatlardan bazıları şunlardan oluşmaktadır: Kapalı safrakesesi cerrahi operasyonu, menisküste artroskopi cerrahi operasyonu, prostat büyümelerinde kapalı yöntem greenlight laser, katarakt olgularında FAKO cerrahi operasyonu… Bunların bunun yanında ürodinami, nörofizyoloji ve uyku laboratuarları; bunun bunun yanında bilgisayarlı tomografi, horlamada radyofrekans ve 4 boyutlu ultrasonografi uygulamalarımızdan yalnızca bazıları.

Özel Doruk Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Doruk Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Doruk Tıp Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Damla Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Doruk Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Doruk Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (224) 444-0455

Özel Doruk Tıp Merkezi Adresi

Özel Doruk Tıp Merkezi adresi: Duaçınarı, Ankara Yolu Cd. No:221, 16320 Yıldırım/Bursa

Özel Doruk Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Doruk Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.doruktip.com

Özel Doruk Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Doruk Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku