Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü, İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü ile ilgili detaylar. Kaya Milenyum Center Beylikdüzü adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü Hakkında

Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun İstanbul’daki son yatırımı olan Beylikdüzü Dünyagöz hizmette sınır tanımıyor.

Beylikdüzü Kaya Milenyum Binasında hizmet veren ve bölge halkının yoğun ilgi gösterdiği Beylikdüzü Dünyagöz, Dünyagöz Grubu’nun tüm merkezlerinde verilen hizmet ve konfor anlayışını hastalarına sunuyor. Tüm göz poblemlerinı içeren tüm branşlarında, ülkeler arası işinde uzman uzman hekim kadrosuyla dünya standartlarında göz sağlığı hizmeti veren Dünyagöz Beylikdüzü en son teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Dünyagöz’ün diğer merkezlerinde olduğu gibi Dünyagöz Beylikdüzü de modern dekorasyonu ile hastalarına son derece rahatlatıcı bir ortam sağlamaktadır.

Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü Bölümleri

Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü telefon numarası:  4444469

  Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü adresi: Cumhuriyet Mahallesi Gürpınar Yolu Caddesi Kaya Milenyum İş Merkezi No:5/A, 34522 Beylikdüzü/İstanbul

Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü resmi web sitesi: www.dunyagoz.com.tr

Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku