Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa, Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa ile ilgili detaylar. Kükürtlü Mah. Emir Abdülkadir Cad. No:58 adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa Hakkında

Türkiye’nin ilk ve dünyanın en büyük göz hastaneler grubu olan ve gözün tüm branşlarında en gelişmiş tedavi metotları ile hizmet veren Dünyagöz, son teknoloji ile donatılmış yeni şubesi Dünyagöz Bursa ile Türkiye ve yurtdışındaki lokasyon sayısını 18’e ulaştırdı.

Bursa Otogar’dan Geliş : Yalova Yolu üzerinden Kent Meydanı boyunca Fomara Meydanına ulaşılır. Altıparmak istikametine dönülür. Stadyumu ve kükürtlü lambalarını geçtikten sonra sağ yola sapılır. 150 metre devam edince solda Dünyagöz Bursa Hastanesi’ni gözlemleyebilirsiniz.

Heykel’den Geliş : Heykel meydanından Altıparmak istikameti boyunca ilerlenir. Stadyum sağ tarafta kalacak biçimde Kükürtlü ışıklarından sağ yola girilir. 150 metre devam edildiğinde sol tarafta Dünyagöz Bursa Hastanesi’ni gözlemleyebilirsiniz.

Yenikapı Feribot İskelesi’nden / Mudanya Yolundan Geliş : Yenikapı feribot iskelesinden Bursa istikameti boyunca ilerlenir. Acemler Çekirge sapağından sağa dönülüp Çekirge yönüne sapılır. İkinci ışıklardan sola döndüğünüzde Kükürtlü Caddesine ulaşılmış olur. 500 metre sonra sağ tarafta Dünyagöz Bursa Hastanesi’ni gözlemleyebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa Bölümleri

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa, Bursa ili Osmangazi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi telefon numarası:  4444469

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi adresi:  Kükürtlü, Emirabdülkadir Sk. No:58, 16080 Osmangazi/Bursa

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi resmi web sitesi: www.dunyagoz.com.tr

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku