Özel Dünyagöz Hastanesi Çorlu Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Çorlu, Tekirdağ ilimizin Çorlu ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Çorlu ile ilgili detaylar. Kazımiye Mah. Ali Fuat Cebesoy Cad. No:1 adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Çorlu kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Çorlu Hakkında

Dünyagöz Çorlu, Çorluluların göz sağlığı ile ilgili tüm gereksinimlerine yanıt verebilme hedefiyle 2015 senesinin Haziran ayında hizmete açıldı.

Dünyagöz Çorlu, Güler yüzlü personeli, hasta tatminiyeti odaklı yönetim anlayışı, medikal kadrosu ile göz sağlığı alanında teşhis ve tedavi hizmeti sağlamaktadır.

Özel Dünyagöz Hastanesi Çorlu Bölümleri

Özel Dünyagöz Hastanesi Çorlu iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Çorlu, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Çorlu Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi Çorlu telefon numarası:  4444469

Özel Dünyagöz Hastanesi Çorlu Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Çorlu adresi: Kazımiye, Ali Fuat Cebesoy Cd. No:1, 59860 Çorlu/Tekirdağ

Özel Dünyagöz Hastanesi Çorlu Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi Çorlu resmi web sitesi: www.dunyagoz.com.tr

  Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Çorlu Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Çorlu Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku