Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik, İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik ile ilgili detaylar. Doğu Mah. Ortanca Cad. No:79 adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik Hakkında

Göz tedavilerinde son teknoloji cihazlar ve en gelişmiş tedavi metotlarıyle hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Pendik’te açılan merkezinde hizmetlerine devam etmektedir.

Kadıköy ve Kartal’dan Geliş : E–5 takip edilerek Pendik Köprüsü İDO, sahil yolu ayrımından devam edilir. Adnan Menderes Bulvarı’na çıkılır. Karşımıza çıkan ilk ışıklarda sağ tarafımızda Pendik İlçe İtfaiyesi’ni gördükten sonra aşağı doğru düz bir biçimde devam edilir. 4’ncü ışıklarda karşımıza gelen döner kavşaktan sonra araçlı alt geçitten geçilir. Sol tarafta kalan Lokman Hekim Caddesine sapılır. Lokman Hekim Caddesinin girişinden sonra 3’üncü soldan sola sapılıp Dünyagöz Pendik’e ulaşmış olacaksınız.

Kadıköy-Pendik Sahil Yolundan Geliş : Bostancı sahil yolu izlenerek Pendik Marina ve İDO Pendik (İstanbul Deniz Otobüsü) iskelesine kadar ilerleyin. Sağ tarafta İDO’yu gördükten sonra ilk ışıklardan sola dönülür. Karşınıza çıkan döner kavşaktan sola dönükten 50 m. sonra Mc Donalds’ın oradan sağa dönüp 300 m. ilerledikten sonra yani 3. sağdan dönüldüğünde Dünyagöz Pendik’e ulaşmış olacaksınız.

Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik Bölümleri

Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik, İstanbul ili Pendik ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik telefon numarası:  4444469

Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik adresi: Doğu, Ortanca Cd. No:79, 34890 Pendik/İstanbul

Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik resmi web sitesi: www.dunyagoz.com.tr

Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku