Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya, Sakarya ilimizin Serdivan ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya ile ilgili detaylar. Arabacıalanı Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd. No:7/A adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Hakkında

Dünyagöz Sakarya, Sakaryalıların göz sağlığı ile ilgili tüm gereksinimlerine yanıt verebilme hedefiyle 2015 senesinin Mayıs ayında açıldı. Sakarya’nın merkezinde, Serdivan ilçesinde bulunan Dünyagöz Sakarya, binlerce vaka tecrübesi bulunan işinde uzman hekim kadrosu ve ekibiyle gözün tüm branşlarında son teknoloji ürünü cihazları ile eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunuyor.

Modern binası ve 5 yıldızlı otel konforundaki hasta odaları ile dikkat çeken Dünyagöz Sakarya’nın otopark hizmeti de yer alıyor.

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Bölümleri

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya, Sakarya ili Serdivan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya telefon numarası:  4444469

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya adresi:  Arabacıalanı Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd. No:7/A

  Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya resmi web sitesi: www.dunyagoz.com.tr

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku