Özel Egemen Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Egemen Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Egemen Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Burak Reis Cad. No:111 Çamdibi adresinde bulunan Özel Egemen Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 435-3333 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Egemen Tıp Merkezi Hakkında

2001 senesinde Burak Reis cad. No: 111 Çamdibi adresinde Poliklinik olarak başladığımız ardından da 2005 senesinde yine aynı adresimizde Özel Egemen Tıp Merkezi olarak uzman doktor kadromuz ve güleryüzlü personelimizle hastalarımızın layık olduğu en iyi sağlık hizmetini sunmaya çalışmaktayız.

Hastalarımıza sakin ve temiz bir ortam bir araya getirdik. Klimalı odalarımızda ihtiyaç olan tüm imkanlar sunulmaktadır. Bekleme salonlarımız modern ve rahat olarak dizayn edilmiş olup, işlemlerinizi beklerken rahat etmeniz amaçlanmaktadır. SSK, Bağ-Kur, Çalışan Memurlar ve Emekli Sandığı ile anlaşmamız mevcuttur.

Özel Egemen Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Egemen Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Egemen Tıp Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Egemen Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Egemen Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (232) 435-3333

Özel Egemen Tıp Merkezi Adresi

Özel Egemen Tıp Merkezi adresi: Rafet Paşa, Burakreis Barbaros Cad. No:111, 35090 Bornova/İzmir

Özel Egemen Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Egemen Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.egementip.com

Özel Egemen Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Egemen Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku