Özel Egepol Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Egepol Hastanesi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Egepol Hastanesi ile ilgili detaylar. Halide Edip Adıvar Bulvarı 507 Sok. No:3 Üçyol adresinde bulunan Özel Egepol Hastanesi kurumuna 0 (232) 262-2222 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Egepol Hastanesi Hakkında

Özel Egepol Hastanesi, tıp merkezi ve laboratuvar hizmetleri, seçkin doktor ve personeli ile hizmetinizdedir. Hastanemizde 7 gün 24 saat Acil Poliklinik ve Acil Tıp Hizmetleri verilmektedir.

Sağlığınız Gururumuzdur sloganı ve yüreğimizdeki insan sevgisiyle sağlıklı bir toplum oluşturulmasına katkı sağlayabilmek maksadıyla, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, kurumumuzun bir şifa kapısı olarak toplumda kabul görmesini sağlamak, Egepol Hastanesi’nin kalite politikasıdır.

Özel Egepol Hastanesi Bölümleri

Özel Egepol Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Egepol Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Olimpos Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Egepol Hastanesi Telefon Numarası

Özel Egepol Hastanesi  telefon numarası:  0 (232) 262-2222

Özel Egepol Hastanesi Adresi

Özel Egepol Hastanesi  adresi: İller Bankası Halide Edip Adıvar Bulvarı, 507. Sk. No:3, 35270 İzmir

Özel Egepol Hastanesi Web Sitesi

Özel Egepol Hastanesi resmi web sitesi: www.egepolhastanesi.com

Özel Egepol Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Egepol Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku