Özel Elbistan Yaşam Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Elbistan Yaşam Hastanesi, Kahramanmaraş ilimizin Elbistan ilçesinde bulunan Özel Elbistan Yaşam Hastanesi ile ilgili detaylar. Battal Gazi Mh. Adnan Menderes Bulvarı No:39 adresinde bulunan Özel Elbistan Yaşam Hastanesi kurumuna 0 (344) 413-1737 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Elbistan Yaşam Hastanesi Hakkında

Temelden hastane olarak projelendirilerek yapımına başlanan özgün mimariye sahip hastane binası 2009 senesinde tamamlanmıştır. 2009 yılı içinde personel istihdamı ve gerekli cihaz donanımı tamamlanarak, hastane halkımızın hizmetine açılmıştır. Özel Elbistan Yaşam Hastanesi 5600m2’lik kapalı alanda kurulmuş olup güler yüzlü kadrosuyla 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Özel Elbistan Yaşam Hastanesi, Elbistan ilçesinin şehir merkezinde, kolay ulaşılabilir bir noktadadır. Hastanemizde 18 hekim 53 sağlık personeli 65 yardımcı sağlık personeli bulunmaktadır.

43 hasta yatağı, 4 yoğun bakım yatağı, 2 yeni doğan yoğun bakım yatağı ve 6 gözlem yatağı ile hizmet vermektedir. Hasta odalarında bilgisayar destekli merkezi hemşire çağrı sistemi, merkezi medikal gaz, müstakil WC–banyo, televizyon, telefon, UPS ve Data sistemi gibi tıbbi ve teknik donanımlar mevcuttur.

Özel Elbistan Yaşam Hastanesi Bölümleri

Özel Elbistan Yaşam Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Elbistan Yaşam Hastanesi, Kahramanmaraş ili Elbistan ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Gözde Kuşadası Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Elbistan Yaşam Hastanesi Telefon Numarası

Özel Elbistan Yaşam Hastanesi telefon numarası:  0 (344) 413-1737

Özel Elbistan Yaşam Hastanesi Adresi

Özel Elbistan Yaşam Hastanesi adresi: Battalgazi, Adnan Menderes Blv. No:39, 46300 Elbistan/Kahramanmaraş

Özel Elbistan Yaşam Hastanesi Web Sitesi

Özel Elbistan Yaşam Hastanesi resmi web sitesi: www.elbistanyasam.com

Özel Elbistan Yaşam Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Elbistan Yaşam Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku