Özel Esentepe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Esentepe Hastanesi, Bursa ilimizin Nilüfer ilçesinde bulunan Özel Esentepe Hastanesi ile ilgili detaylar. Esentepe Mh. Mudanya Yolu Cd. No:169 adresinde bulunan Özel Esentepe Hastanesi kurumuna 0 (224) 249-9888 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Esentepe Hastanesi Hakkında

Özel Esentepe Hastanesi; hasta Memnuniyeti ilkesi ile yola çıkarak; uzman hekim kadrosu, güleryüzlü çalışanları, kaliteli sağlık hizmeti, sürekli olarak geliştirilen teknolojisi ve geleceğe yönelik yatırımlarla güvenle ilerlemektedir..

Özel Esentepe Hastanesi, poliklinik hizmetleri, radyoloji ünitesi, laboratuvar ünitesi, tam teşekküllü ameliyathaneleri, acil gözlem yatakları ve check-up hizmetleri ile hastalarına üst düzeyde sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Özel Esentepe Hastanesi Bölümleri

Özel Esentepe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Esentepe Hastanesi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Marmaris Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Esentepe Hastanesi Telefon Numarası

Özel Esentepe Hastanesi telefon numarası:  0 (224) 249-9888

Özel Esentepe Hastanesi Adresi

Özel Esentepe Hastanesi adresi: Esentepe, Sanayi Cd. D:No:169, 16130 Nilüfer/Bursa

Özel Esentepe Hastanesi Web Sitesi

Özel Esentepe Hastanesi resmi web sitesi: www.esentepehastanesi.com.tr

Özel Esentepe Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Esentepe Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku