Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Eskişehir ilimizin Odunpazarı ilçesinde bulunan Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi ile ilgili detaylar. İstiklal Mh. Çınar Sk. No:6/1 adresinde bulunan Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi kurumuna 0 (222) 230-1130 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Hakkında

Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi (EGM), şehrimizin ve bölgemizin tanınmış hekimlerinden Op. Dr. Etihan Cantürk’ün kurucu­luğunda hizmet vermeye başladığı 30 Nisan 2008 tarihinden ibu yana, hasta konforu ve güvenliğini amaç edinmiş, Eskişehir’de bu anlamda ilk ve tek en büyük göz sağlığı ve hastalıkları merkezidir. Bu amaçla göz hastalıklarının poblemlerina çö­züm getirmek üzere şehrimizde yeni bir dönem başlatan EGM, verdiği ilkeli, etik sağlık hizme­ti, kullandığı yüksek teknoloji, Eskişehir’de ve Türkiye’de tanınmış profesör ve uzman kişilerdan oluşan işinde uzman hekim kadrosu ve eğitimli, güler yüzlü personeli ile kısa bir sürede Eskişehir’de tercih edilen bir göz sağlığı merkezi olmuştur.

Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Bölümleri

Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası

Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi telefon numarası:  0 (222) 230-1130

Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Adresi

Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi:  İstiklal Mh. Çınar Sk. No:6/1

Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Web Sitesi

Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi resmi web sitesi: www.eskisehirgozmerkezi.com.tr

Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku