Özel Ethica İncirli Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ethica İncirli Hastanesi, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Özel Ethica İncirli Hastanesi ile ilgili detaylar. İncirli Pelinli sok. No:23 Bakırköy adresinde bulunan Özel Ethica İncirli Hastanesi kurumuna 0 (212) 414-3737 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ethica İncirli Hastanesi Hakkında

Ethica İncirli Hastanesi ilk olarak üstün teknoloji sistemleri ve profesyonel kadrosuyla hastalarına büyük bir özveri ile hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Teknolojik yenilikler, bilimsel ve yönetsel gelişmeler sürekli olarak takip edilerek hastaların hizmetine sunulmaktadır. Ethica İncirli Hastanesi’nin amacı, isminden güç alarak insan vücuduna saygılı, modern teknolojik cihazlarını uzman doktorları eşliğinde doğru tanı ve tedavi metotlarıni uygulayarak, gerekli tıp etiğini unutmadan hastalarını sağlıklarına kavuşturmaktır.

Özel Ethica İncirli Hastanesi Bölümleri

Özel Ethica İncirli Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ethica İncirli Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ethica İncirli Hastanesi Telefon Numarası

Özel Ethica İncirli Hastanesi telefon numarası:  0 (212) 414-3737

Özel Ethica İncirli Hastanesi Adresi

Özel Ethica İncirli Hastanesi adresi: Kartaltepe, Pelinli Sk. No:14, 34145 Bakırköy/İstanbul

Özel Ethica İncirli Hastanesi Web Sitesi

Özel Ethica İncirli Hastanesi resmi web sitesi: www.ethicaincirlihastanesi.com.tr

Özel Ethica İncirli Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Ethica İncirli Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku