Özel Fatma Hatun Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fatma Hatun Hastanesi, Bolu ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Fatma Hatun Hastanesi ile ilgili detaylar. Tabaklar Mah. Hastane Cad. No:23 adresinde bulunan Özel Fatma Hatun Hastanesi kurumuna 0 (374) 217-8858 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fatma Hatun Hastanesi Hakkında

Özel Fatma Hatun Hastanesi kaliteli kadroları, gelişmiş teknolojik alt yapısı ile sağlık sektöründe Bolu’ya yeni bir anlayış getirdi.

Sağlık gereksinimlerinizın tümüne anında yanıt verebilecek, profesyonel uzman hekim kadrosu, güvenilir bir altyapı ve güler yüz anlayışı ile hizmet etmeyi hedeflemektedir. Özel Fatma Hatun Hastanesi, 24 saat hizmet anlayışı ile hareket ederek, hastalara ve hasta yakınlarına gereken ilgi ve alakayı göstererek sıcak bir ortam oluşturmuştur. Ameliyathanelerimiz, son teknolojik aletlerle donatılmış olarak kendi dalında uzman hekimlerimiz ile her türlü cerrahi işlemlerin yapılabileceği konumda hizmet vermektedir. Hastanemizin Acil servisi ve tam teşekküllü ambulansları günün her saatinde uzman hekimlerimizle hizmete hazırdır.

Özel Fatma Hatun Hastanesi, Bolu’da gönül rahatlığıyla başvurabileceğiniz, kendinizi ve ailenizi rahatlıkla teslim edebileceğiniz aile sıcaklığında bir ortamdır.

Özel Fatma Hatun Hastanesi Bölümleri

Özel Fatma Hatun Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fatma Hatun Hastanesi, Bolu şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel İzmir Kent Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Fatma Hatun Hastanesi Telefon Numarası

Özel Fatma Hatun Hastanesi telefon numarası:  0 (374) 217-8858

Özel Fatma Hatun Hastanesi Adresi

Özel Fatma Hatun Hastanesi adresi: Tabaklar, Hastane Cd. No:23, 14100 Bolu Merkez/Bolu

Özel Fatma Hatun Hastanesi Web Sitesi

Özel Fatma Hatun Hastanesi resmi web sitesi: www.fatmahatun.com.tr

Özel Fatma Hatun Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Fatma Hatun Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku