Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi, Mersin ilimizin Akdeniz ilçesinde bulunan Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Kiremithane Mah. İstiklal Cad. Çetintürk İşhanı Atlıhan Oteli Karşısı No:95/2 adresinde bulunan Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (324) 231-6199 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Fizyo Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak uzmanlaşmaya vardığımız alanda bilimsel ve vicdani etik ilkelerinden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti vermek, karmaşık sağlık sistemi sebebiyle hekime ulaşamayan ve sağlık hizmetlerinden yeterli düzeyde yararlanamayan hastalarımıza uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde dünya standartlarında hizmet sunmak ve özürleri sebebiyle evlerine ve yakınlarına bağımlı kalan hastalarımızın günlük yaşamına adapte edilmesi, kendilerine yeter hale getirilmesine klavuzluk etmek, hasta ve çalışanların tatminiyetini ön planda tutan kaliteli hizmet sunmayı amacı olan öncü bir kuruluş olmak.

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi, Mersin ili Akdeniz ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Sürmene Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi telefon numarası:  0 (324) 231-6199

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi adresi: Alsancak, Gazi Mustafa Kemal Blv. No: 214, 33010 Toroslar/Mersin

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi resmi web sitesi: www.fizyoyasam.com

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku