Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Hızırbey Mh. Kahramanmaraş Cd. No:4 adresinde bulunan Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (462) 223-4433 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 38 yatak kapasitesi ile ayaktan teşhis ve tedavi hizmeti vermektektedir. Toplumun ruhen ve fiziksel yönden tam bir iyilik haline kavuşması için; sağlık sektöründe mühim değişimlere yol açacak çalışmalarımızda, bütünlük ve sürekli olaraklik ilkelerini esas alıyoruz.

Fizyotem olarak; nörolojik rehabilitasyon, çocuk hastalıklarına yönelik rehabilitasyon, boyun ağrıları, omuz ağrıları, bel ağrıları, sırt ağrıları, dirsek -el bileği ve parmak eklemlerini ilgilendiren hastalıkları, diz ağrıları, eklem ağrıları, şişliği, hareket kısıtlılığı ile birlikte olan romatizmal hastalıklar, ortopedik hastalıkların rehabilitasyonu, osteoporoz hastalığının nasıl tedavi edileceği, spor yaralanmalarına yönelik koruyucu rehabilitasyon, yaşlıların günlük yaşam aktivitelerini düzenleyen geriatrik rehabilitasyon, doğum öncesi ve sonrası egzersiz programları gibi sorun ve tedavilere yönelik hizmet sunmaktayız.

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi telefon numarası:  0 (462) 223-4433

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi adresi: İskenderpaşa, Gençoğlu Sk. No:15, 61100 Ortahisar/Trabzon

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku