Özel Gaziantep Akademi Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gaziantep Akademi Hastanesi, Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunan Özel Gaziantep Akademi Hastanesi ile ilgili detaylar. Binevler Mah. Üniversite Bulvarı No:160 adresinde bulunan Özel Gaziantep Akademi Hastanesi kurumuna 0 (342) 336-3336 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gaziantep Akademi Hastanesi Hakkında

Özel Gaziantep Akademi Hastanesi tepeden tırnağa geliştirilen ve son derece elit bir kadro ile Gazianteplilere ve bölge halkına sağlık alanında en iyiyi sunmayı planlıyor.

Özel Gaziantep Akademi Hastanesi “Kusursuz Hizmet, Yüksek Kalite” sloganıyla hasta tatminiyetini ön planda tutarak, hasta ve çalışanlarının zarar görmesini engellemek için Kalite Yönetim Sisteminin her adımını uygulayarak sürekli olarak eğitim almış uzman sağlık profesyonelleri ile birlikte Sağlıkta Kalitenin sürekli olarak iyileştirilmesi ve geliştirilmesini kendisine amaç edinmiştir.

Özel Gaziantep Akademi Hastanesi Bölümleri

Özel Gaziantep Akademi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Gaziantep Akademi Hastanesi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Çorlu Reyap Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Gaziantep Akademi Hastanesi Telefon Numarası

Özel Gaziantep Akademi Hastanesi telefon numarası:  0 (342) 336-3336

Özel Gaziantep Akademi Hastanesi Adresi

Özel Gaziantep Akademi Hastanesi adresi:  Binevler, Üniversite Blv. No.160, 27070 Şahinbey/Gaziantep

Özel Gaziantep Akademi Hastanesi Web Sitesi

Özel Gaziantep Akademi Hastanesi resmi web sitesi: ozelakademi.com.tr

Özel Gaziantep Akademi Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Gaziantep Akademi Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku