Özel Genesis Hospital Telefon Numarası ve Adresi

Özel Genesis Hospital, Diyarbakır ilimizin Kayapınar ilçesinde bulunan Özel Genesis Hospital ile ilgili detaylar. Huzur Evleri Mah. Seyrantepe Bulv. No:18 adresinde bulunan Özel Genesis Hospital kurumuna 4443823 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Genesis Hospital Hakkında

2007 senesinde çalışmaya başlayan özel Genesis Hospital, ortalama 6000m2 kapalı alanda 9 katı ile 12 branşta hizmet vermek üzere kurulmuştur. En gelişmiş teknoloji ile donatılmış ameliyathaneleri, yoğun bakımları ve labaratuvar üniteleriyle tüm bölge halkının hizmetindedir.

Özel Genesis Hospital Bölümleri

Özel Genesis Hospital iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Genesis Hospital, Diyarbakır ili Kayapınar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Genesis Hospital Telefon Numarası

Özel Genesis Hospital telefon numarası:  4443823

  Banyolarda depolama alanları nasıl oluşturulur?

Özel Genesis Hospital Adresi

Özel Genesis Hospital adresi:  Huzurevleri, Huzurevleri Mahallesi 3 Sokak, Seyrantepe Bulv No:18, 21070 Kayapınar/Diyarbakır

Özel Genesis Hospital Web Sitesi

Özel Genesis Hospital resmi web sitesi: genesishospital.com.tr

Özel Genesis Hospital Nasıl Gidilir? Özel Genesis Hospital Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku