Özel Gözde İzmir Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gözde İzmir Hastanesi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Gözde İzmir Hastanesi ile ilgili detaylar. Gaziler Cad. No:353/4 Yenişehir adresinde bulunan Özel Gözde İzmir Hastanesi kurumuna 0 (232) 458-2020 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gözde İzmir Hastanesi Hakkında

Türkiye’de sağlık sektöründe uzun senelerdır önce insan ve aile ilkesiyle; sağlık anlayışına değişiklik getiren Gözde Hastaneler Grubu’nun 30 milyon liralık yatırımla gerçekleştirdiği 5. Hastanesi İzmir’de açıldı.

Değişik illerde sağlık yatırımı bulunan Gözde Hastaneler Grubu’nun 5. hastanesi 18 branşta hizmet vermeye başladı. Gözde Hastaneler Grubu İzmir Hastanesi; tanı ve tedavi üniteleri, yoğun bakım üniteleri (kardiyo yoğun bakım, yenidoğan yoğun bakım, cerrahi yoğun bakım), doğumhaneler, ameliyathaneler, görüntüleme merkezleri ve her türlü klinik laboratuvar tetkiğinin yapılabildiği laboratuarları ile sağlık alanında hizmet vermeyi planlıyor.

Özel Gözde İzmir Hastanesi Bölümleri

Özel Gözde İzmir Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Gözde İzmir Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Salihli Can Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Gözde İzmir Hastanesi Telefon Numarası

Özel Gözde İzmir Hastanesi telefon numarası:  0 (232) 458-2020

Özel Gözde İzmir Hastanesi Adresi

Özel Gözde İzmir Hastanesi adresi: Yenişehir, Gaziler Cd No:353/4, 35170 Konak/İzmir

Özel Gözde İzmir Hastanesi Web Sitesi

Özel Gözde İzmir Hastanesi resmi web sitesi: www.gozdehastanesi.com.tr

Özel Gözde İzmir Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Gözde İzmir Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku