Özel Güneş Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Güneş Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Bağcılar ilçesinde bulunan Özel Güneş Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:55 Güneşli adresinde bulunan Özel Güneş Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (212) 657-8585 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Hakkında

Güneş Diyaliz Merkezi; modern hizmet binasında bir çok diyaliz hastasına güvenli ve kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. 16 Adet Gambro Marka Innova Model Hemodiyaliz Cihazı, 5 Adet B.Braun Marka Dialog Model Hemodiyaliz Cihazı (2’si yedek), 1 Adet Online Çift Reverse Osmoz Su Sistemi ile hizmet vermekteyiz.

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Randevu

Her hemodiyaliz cihazında elektrik kesintilerinden etkilenmemek için entegre battery back up mevcuttur. Her salonda yeteri kadar bulunan duvar ve yer tipi klimalar mevcuttur.

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Güneş Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Güneş Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (212) 657-8585

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Adresi:  Evren Mah. Gülbahar Cad. No:55 Güneşli

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.gunesdiyaliz.com

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Güneş Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku