Özel Güneypark Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Güneypark Hastanesi, Hatay ilimizin Samandağ ilçesinde bulunan Özel Güneypark Hastanesi ile ilgili detaylar. Atatürk Mah. Korutürk Cad. No:20 Samandağ adresinde bulunan Özel Güneypark Hastanesi kurumuna 0 (326) 512-8080 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Güneypark Hastanesi Hakkında

Hastanemiz, büyük bir yatırım olmasının bunun yanında barındırdığı yüksek teknolojik imkânlar ve özenle seçilmiş hekim kadrosuyla özel hastanecilik alanına tam donanımıyla adımını atmıştır. Toplum sağlığına odaklanan hizmet anlayışını ilke edinerek; başta Samandağ, Defne ve Antakya olmak üzere bütün Hatay’a hitap ediyoruz, Eğitim hastanesi anlayışıyla sosyal içerikli projelere de ağırlık vererek hizmetimizi sunmayı amaçlıyoruz. Sosyal içerikli projelerimizden biri; organ nakli dostu bir kuruluş olmamız. Türkiye’de organ nakli iki noktada gerçekleştiriliyor. Biz de Güneypark Hastanesi olarak bunlardan bir tanesiyle koordineli çalışıp insanları organ nakli hususunda bilinçlendirerek yönlendireceğiz ve nakil sonrası zamanda bu bireylerin tetkik ve tahlillerini hastanemizde gerçekleştireceğiz, bu hususta çalışmaları başlatmış durumdayız. Bir diğer sosyal projemiz, teşhis ve tedavinin bunun yanında koruyucu sağlık hizmetleri sunmak olacak.

Hastanemizin temelinden neticelendirılmasına kadar yapı malzemesinden tutun laboratuarımızda, ameliyathanemizde, yoğun bakımlarımızda kullanılan bütün cihazlar en iyilerinden titizlikle seçildi. Laboratuarımız bizleri doğru tanıya en bi hayli hızlı biçimde ulaştıracak hassas ölçümler yapan cihazlarla donatıldı. Bunun yanında hastalarımız test sonuçlarını çok uzun saatler boyu beklemek zorunda kalmayacak. Normalde uzun süren biyokimya testleri 2 saat, hormon testi 3 saat, hemogram testi 15 dakika içinde neticelendirılabilecek. Bu da herhangi bir hastalık durumunda bize erken teşhis şansı tanıyacak. Sahip olduğumuz cihazlar her türlü testi hastanemizde gerçekleştirmemize imkân tanıyor. Hızlı ve doğru hizmeti sunmak adına hastanemizde bu testleri yapan cihazlardan 2 ‘şer adet yer alıyor. Hastanemiz bünyesinde bunun bunun yanında ultrason cihazımızla (bölgenin en yeni ve iyilerinden) 2’li 3’lü 4’lü taramaları yapabiliyoruz. 1, 5 Tesla MR cihazımızla her türlü görüntülemeyi normalinden bi hayli hızlı, net ve ayrıntılı biçimde gerçekleştirebiliyoruz.

  Özel Alanya Anadolu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Güneypark Hastanesi Bölümleri

Özel Güneypark Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Güneypark Hastanesi, Hatay ili Samandağ ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Güneypark Hastanesi Telefon Numarası

Özel Güneypark Hastanesi telefon numarası:  0 (326) 512-8080

Özel Güneypark Hastanesi Adresi

Özel Güneypark Hastanesi adresi: Cumhuriyet, Korutürk Cd. No: 20, 31800 Samandağ/Hatay

Özel Güneypark Hastanesi Web Sitesi

Özel Güneypark Hastanesi resmi web sitesi: www.guneyparkhastanesi.com

Özel Güneypark Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Güneypark Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku