Özel Hayat Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Hayat Cerrahi Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunan Özel Hayat Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Tepebaşı Mah. Fatih Cad. No:135 adresinde bulunan Özel Hayat Cerrahi Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 360-4040 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Hayat Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında

Keçiören Hayat Cerrahi Tıp Merkezi; 16 uzman doktor ve 35 personeli ile 2500 metrekarelik alanda ayaktan sağlık hizmeti sağlamaktadır. Acil, Diş, Biyokimya ve Mikrobiyoloji bölümleri ile ambulans ve evde hasta bakım hizmetleri ise 24 saat boyunca devam etmektedir. Merkezimiz de Uzman Hekimler hafta içi 09:00 – 18:00, hafta sonları branşa göre değişiklik göstersede 09:00 – 14:00 saatleri içinde hizmet sağlamaktadır.

Misyonumuz hastanemize başvuran her kesimde bireye; güler yüzlü, insan haklarına saygılı bir biçimde ihtiyaç ve beklentilerinin en kısa bir sürede karşılanarak, çağdaş güvenilir bir ortamda sağlık hizmetinden en yeni biçimde yararlanmasını sağlamaktır.

Özel Hayat Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Hayat Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Hayat Cerrahi Tıp Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Hayat Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Hayat Cerrahi Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (312) 360-4040

Özel Hayat Cerrahi Tıp Merkezi Adresi

Özel Hayat Cerrahi Tıp Merkezi adresi: Tepebaşı Mah. Fatih Cad. No : 135 Keçiören/ANKARA, 06290 Keçiören/Ankara

Özel Hayat Cerrahi Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Hayat Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesi: hayatcerrahitipmerkezi.com

Özel Hayat Cerrahi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Hayat Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku