Özel İlk Umut Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İlk Umut Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel İlk Umut Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Kentkoop Mh. Yeni Başkentliler St. 235/4 Sk. D3 Batıkent adresinde bulunan Özel İlk Umut Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 250-4002 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İlk Umut Tıp Merkezi Hakkında

Özel İlk Umut Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel İlk Umut Tıp Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Özel İlk Umut Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İlk Umut Tıp Merkezi Bölümleri

Özel İlk Umut Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel İlk Umut Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (312) 250-4002

Özel İlk Umut Tıp Merkezi Adresi

Özel İlk Umut Tıp Merkezi resmi adresi: Kentkoop, Yeni Başkentliler Sitesi, 1172. Sokak No:235 D:3 Blok, 06370 Ostim Osb/Yenimahalle/Ankara

Özel İlk Umut Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel İlk Umut Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.ilkumuttip.com

Özel İlk Umut Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel İlk Umut Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku